Hledáme spolupracovníky či spolupracovnice na pozice vedoucího redakce zpravodajství pro tématické části portálů:

  1. Aktuality (novinky, krimi, politika apod.)
  2. Věda a Technika (věda, výzkum, počítače, telefony apod.)
  3. Magazín (celebrity,životní styl, zajímavosti, gastro apod.)
  4. Stavba, bydlení a nemovitosti
  5. Finance
  6. Firmy, Kontakty ČR a práce
  7. T-Age.cz (web pro teenagery o teenagerech)

Náplň práce:

  • editorská, autorská a korektorská práce
  • koordinace tvorby tématické části zpravodajství
  • zodpovědnost za zpracování obsahu
  • vedení redakčního kolektivu
  • úzká koordinace s dalšími spolupracovníky a externisty ohledně obsahu i provozu
  • sběr a vyhodnocování námětů od čtenářů
  • administrativně-organizační činnosti

Požadavky:

  • samostatné myšlení, kritický a nezávislý úsudek
  • schopnost dodržovat pravidla nezávislosti a objektivity
  • identifikaci se specifiky činnosti spotřebitelské organizace
  • praxi s psaním textů pro laickou veřejnost; perfektní znalost ČJ
  • zkušenost s vedením týmu
  • zodpovědnost za výsledky, pečlivost a systematičnost
  • flexibilitu, příjemné a profesionální vystupování, organizační schopnosti, ochotu učit se novým věcem
  • schopnost aktivní komunikace v angličtině; slovenština či němčina výhodou
  • dobrá znalost kancelářských programů (MS Outlook, Excel, Word) a internetu

Nabízíme:

  • práci v dynamicky se rozvíjejícím nezávislém občanském sdružení
  • příjemné a přátelské pracovní prostředí
  • flexibilní pracovní dobu
  • neobvyklou a naplňující práci
  • motivační finanční ohodnocení

V případě zájmu zašlete na email kariera@regionycr.cz motivační dopis s Vaším názorem na možnosti směřování Vámi vybrané tématické části zpravodajství, ukázky zpracovaných textů a strukturovaný životopis.