Reklama na internetu je nyní dostupná opravdu pro každého. Jste menší firma působící převážně v jednom regionu? Nechcete zbytečně platit za pro Vás neefektivní celorepublikovou reklamu? Vytvořili jsme nový systém cílení reklamních ploch na konkrétní regiony a tím jsme pomohli snížit cenu reklamy. Ušetříte nemalé finanční prostředky a zároveň získáte cílený zásah.

Jste zedník, malíř, regionální realitní kancelář, automechanik, prodejce aut či instalatér? Máme produkt přímo pro Vás. Plnohodnotná reklama na internetu již není pro Vás nedostupná. Již nemusíte platit zbytečně vysoké ceny za reklamu na internetu, která je navíc pro Vás ZBYTEČNĚ cílená na celou ČR. Oslovte pouze cílovou skupinu z Vašeho regionu. A navíc díky tomuto cílení je reklama pro Vás mnohem účinější a zároveň cenově dostupnější.

Příklad:

  • Reklama cílená na celou ČR -> Zbytečně vysoká cena -> platíte cenu za všechny regiony -> Zbytečně ji uvidí lidé např. z druhého konce republiky
  • Reklama cílená na Váš region -> Nízká cena -> platíte pouze za Váš region -> Oslovíte obyvatele Vašeho regionu

Navíc v těchto dnech chystáme SPECIÁL - zpravodajství z měst Prahy, Brna, Olomouce, Ostravy, Zlína a Plzně a rozšiřování zpravodajství v jednotlivých tématický celcích.