Podílejte se i Vy na zpravodajství Regiony ČR.cz. Staňte se součástí naší redakce. Byli jste svědky nějaké havárie, příjemné či nepříjemné události? Podělte se s národem o svůj zážitek! A navíc... tři reportéři s největším počtem shlédnutých článků obdrží před Vánoci zajímavé dárky od naší redakce Regiony ČR. A nejen to...nejlepší z reportérů dostanou nabídku stát se oficiálními členy naší redakce a využívat veškerých výhod práce redaktorů (viz níže).

Koncerty, festivaly, představení, kulturní či sportovní akce, ale také zábavné momenty ve Vašem okolí... Dejte o nich vědět ostatním prostřednictvím zpravodajství Regiony ČR. Vaše reportáže, fotogalerie či videa se stanou součástí našeho zpravodajství. Vezměte do ruky Váš mobilní telefon, natočte krátké video a pošlete nám ho do redakce. Čekáme na vaše tipy, náměty a postřehy!

Témata záleží jen na Vás. Mohou se týkat sportu, kultury, zábavy či ostatních aktivit. Natáčejte, vymýšlejte, nápadům se meze nekladou. Vaše fotografie či videa už nemusí zůstat jen ve vašem telefonu, podělte se o ně s ostatními.

Telefonická linka: 739 44 77 88

Email: redakce@regionycr.cz

Formulář pro odeslání příspěvku

Jak se stát reportérem?

Zapojit se může opravdu každý. Je to jednoduché.

Telefonicky: Můžete nám zavolat na číslo +420 739 44 77 88! Nahlašte nám stručný popis toho, co jste viděli či slyšeli. Uveďte, kdy a kde se událost stala.

Prostřednictvím internetu: Nechce se Vám volat? Využijte možnosti zaslání Vašeho příspěvku, fotografie či videa prostřednictvím našeho webu. Na stránce "Napište nám" napište Váš příspěvek pomocí jednoduchého formuláře. V případě, že máte fotografii či video, pošlete nám jej na adresu redakce@regionycr.cz. Pokud bude Vaše video příliš velké, využijte jednu ze služeb (např. www.uschovna.cz nebo www.edisk.cz). S formátem videa si nedělejte starosti, o to se postaráme my! Svá videa klidně okomentujte. Je to jen a jen na Vás!

3 nejúspěšnější reportéři obdrží od naší redakce Regiony ČR zajímavé dárky

Tři reportéři s největším počtem shlédnutých článků obdrží před Vánoci zajímavé dárky od naší redakce Regiony ČR. Počet shlédnutých článků se počítá ze všech zveřejněných příspěvků reportéra. Proto neváhejte, pište a sdílejte své přípsěvky prostřednictvím sociálních sítí.

Nejlepší z reportérů se mohou stát členy naší redakce a využít redakčních výhod

Nejlepší z Vás, reportérů, dostanou nabídku stát se oficiálními členy naší redakce a využívat veškerých výhod práce redaktorů.

  • volný vstup na zajímavé sportovní, kulturní i jiné akce
  • od poloviny října služby mobilního operátora: získáte telefonní číslo připojené do vnitropodnikové sítě, tzn. pro Vás výhodné ceny volání, které využijete nejen při komunikaci s redakcí, ale i pro soukromé účely.
  • kontakt se známými i méně známými osobnostmi sportu, kultury apod.
  • možnost poznat zákulisí akcí
  • nejlepším z Vás po zapracování i zajímavé finanční ohodnocení či jiné redakční výhody