Chcete se účastnit zajímavých kulturních či sportovních akcí? Poznat jejich zákulísí? Setkat se se známými osobnostmi a udělat s nimi rozhovor? Zajímá Vás práce redaktora či fotografa? Chcete zpestřit svůj život o zajímavou volnočasovou aktivitu?

Zpravodajské portály sdružené pod hlavičkou Regiony ČR právě teď rozšiřují své zpravodajství a zároveň Vám nabízí jedinečnou příležitost stát se součástí našeho týmu.

Možnost stát se externím redaktorem či fotografem je určena prakticky pro každého, kdo má zájem zpestřit svůj život o zajímavou volnočasovou aktivitu. Nabízí příležitost jak pro studenty či začínající žurnalisty, tak také těm, kteří rádi navštěvují kulturní či sportovní akce. Vhodné rovněž pro ženy na mateřské dovolené, které spolu se svými dětmi hledají aktivní náplň volného času, zábavu a možnost navštívit zajímavá místa.

Pro koho je tato činnost určena?

Jak již bylo uvedeno výše, tato činnost je určena prakticky pro každého, kdo má zájem obohatit svůj život o zajímavou volnočasovou aktivitu. K dispozici je také nepřetržitá telefonická či emailová redakční podpora, která Vám v případě potřeby poskytne okamžitou radu či návod, jak řešit jakýkoliv Váš podnět. A přestože i od externích redaktorů vyžadujeme řádné dodržování dohodnutého redakčního plánu, nemusíte mít obavy, že by Vám tato činnost zabírala více času, než jsou Vaše možnosti. Veškerá plánování totiž probíhají vždy na základě vzájemné domluvy s Vámi tak, aby odpovídala Vašim časovým možnostem.

Volný vstup na kulturní a sportovní akce

Po úspěšném zapracování nabízíme volný vstup jménem redakce na různé kulturní či sportovní akce. K tomu, aby jste mohli být jménem redakce delegováni na Vaši první akci, je zapotřebí proškolení zaměstancem naší redakce.

První kroky aneb jak to probíhá?

První proškolení zaměstancem naší redakce probíhá zpravidla formou online rozhovoru a trvá přibližně 90minut. Následně s Vámi vypracuje Váš první redakční plán na základě kterého redakce vyřídí Vaše první akreditace. Současně Vám bude zaslána dočasná (na dobu 3 měsíců) průkazka redakce. Po uplynutí 3 měsíců v případě bezproblémové spolupráce obdržíte novou průkazku s platností na 1 rok.

A ještě jedna důležitá novinka na závěr

Ačkoliv samotná spolupráce není honorována, od počátku roku 2014 přicházíme s převratnou novinkou, která poskytne i zajímavé finanční ohodnocení Vaší práce. Právě od tohoto data bude v ČR (a také na našich portálech) oficiálně spuštěna revoluční služba PAAADS, která umožní prodej trvalých reklamních ploch u jednotlivých článků či fotogalerií.

Jak to funguje? PAAADS finančně ocení práci redaktorů či fotografů

Jakmile bude u kteréhokoliv Vašeho příspěvku zakoupena reklamní plocha PAAADS, Vy obdržíte procentuální podíl z této částky, což jistě zvýší i Vaši motivaci pro publikování ještě kvalitnějších a také čtenářsky zajímavějších příspěvků. Přehled prodaných reklamních ploch PAAADS u Vašich příspěvků a také Váš finanční zisk budete moci pravidelně sledovat ve Vaší administraci redakčního systému. Vyplácení zisků bude probíhat jednou měsíčně.


Máte zájem stát se externím redaktorem či fotografem?

Nabídka je platná až do odvolání!

V případě Vašeho zájmu o tuto spolupráci napiště na email kariera@regionycr.cz. Uveďte, zda máte zájem o pozici redaktora nebo fotografa (případně i obojí), tématické zaměření a lokalitu Vaší působnosti. V příloze také zašlete svůj životopis.

Co vyžadujeme?

  • dodržování redakčního plánu

Co můžeme nabídnout?

  • redakční výhody: volný vstup na zajímavé sportovní, kulturní i jiné akce
  • kontakt se známými i méně známými osobnostmi sportu, kultury apod.
  • možnost poznat zákulisí akcí
  • ideální start do profesionální kariéry redaktora či fotografa (zaškolení, redakční podporu a profesní růst)