Máte responzivní web?

OTESTUJ!

Otestujte si, zda je Váš současný web přístupný pro mobilní telefon, desktop i tablet. Pro demonstraci byly použity pouze 3 varinaty testovaných rozlišení: MOBIL (rozlišení 320 x 480px), DESKTOP (1600 x 992px) a TABLET (768 x 1024px). Praxe však nabízí podstatně širší škálu používaných zařízení a rozlišení!

Pokud se Váš web nezobrazuje korektně na jednom ze zde testovaných zařízení (musíte rolovat stránkou doleva a doprava, nepřehledné členění obsahu, nedostatečná velikost textu v poměru k zařízení), patrně přicházíte i o desítky procent možných zákazníků!

V minulých letech se prodalo již více tzv. chytrých telefonů a tabletů než počítačů. Je tedy důležité se stále více zabývat problematikou přístupnosti webových stránek pro různá (zejména mobilní) zařízení!

Jak tento problém vyřešit?

Řešením je přechod na tzv. responzivní web design (info viz wikipedia). Mediální skupina Regiony ČR v rámci Programu na podporu podnikatelů (3P) nabízí bezplatnou konzultaci a dodávku responzivních webových stránek (RW) pro Vaši firmu pouze za cenu běžného webu.

Proč je pro Vás responzivní web tak důležitý?

Požádejte o nezávaznou konzultaci